ЯКІСНИЙ СКЛАД

Освітній та кваліфікаційний рівень педагогічних працівників

Педагогічний колектив складається з 31 педагога, в тому числі директор, вихователь-методист, практичний психолог, музичний керівник, інструктор з фізкльтури, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, керівника гуртка

та 23 вихователів.

З повною вищою – 14 педагогів;

з неповною вищою – 17 педагогі;

Кваліфікаційний рівень  педагогів закладу:

вища категорія -4;

ІІ категорія – 6;

перша категорія-2;

спеціалісти – 2;

тарифікаційні розряди – 17.

Мають педагогічне звання «вихователь-методист»– 3 педагога.,

"старший вихователь"-1 педагог.

За стажем педагогічної роботи педагоги розподілилися таким чином:

-до 3-х років –  2 педагога;

-від 3-х до 10 років – 12 педагогів;

-від 10 до 20 років –7 педагогів;

-більше 20 років-10 педагогів.

СПЕЦІАЛІСТИ

Музичний керівник

Доленко Світлана Іванівна , Дніпродзержинське державне музичне училище, «викладач, концертмейстер, артист ансамблю»

Ткач Наталія иколавна