ЗАХОДИ

День Прапору України

В закладі пройшли заходи до Дня Державного Прапору та Незалежності України. Проведено  конкурс малюнку "Кольори  України".

Синій, як море, як день, золотий —
З неба і сонця наш прапор ясний.
Рідний наш прапор  високо несім!
Хай він, уславлений, квітне усім!
Гляньте, на ньому волошки цвітуть,
Гляньте, жита в ньому золото ллють.
З жита й волошок наш прапор ясний.
З неба і сонця, як день весняний.

(О. Олесь)

Свято "День знань"

СТРІТЕННЯ

15 лютого 2022 року в ЗДО №30 святкували Стрітення. Старослов’янське слово «стрітення» на сучасній українській мові – це «зустріч». Стрітення – це зустріч Зими з Весною. У народі вірили, що на Стрітення зима вирушає туди, де було літо, а літо — туди де була зима. По дорозі вони зустрічаються та сперечаються між собою. Хто виграє у суперечці, той ще залишиться на цих землях господарювати. Якщо до вечора потеплішає, то виграло літо і скоро будуть потепління. Якщо ввечері стало холодніше, то зима ще зостанеться на деякий час.

На Стрітення було прийнято також відпочивати, веселитися, і смачно їсти. У цей день в селах проводили гуляння, варили й пекли смаколики. Круглі золотисті млинці символізували Сонце, ще з давніх часів в цей час здійснювали обряди зустрічі та привітання світила, закликали весну і тепло. Вважалося, що нудьгувати на Стрітення не можна – Сонце не приймає смутку, а на радісну зустріч відповість теплом і радістю.

СВЯТО ЗИМИ (лютий 2020р.)

ДЕНЬ ДОБРОТИ (березень 2020 р.)

День доброти – це привід нагадати дітям про їхню відповідальність  за  домашніх  тварин,  які  для  багатьох  стали  дійсно  незамінними  членамисім’ї,  а  також  про  необхідність  допомоги  бездомним  тваринам. Дошкільнята  з  цікавістю  слухали  розповіді  вихователів  про  безпритульних  тварин  та  цікаві  факти  з  їх  життя. Були проведені серії інтегрованих занять: «Ми  відповідаємо  за  тих,  кого  приручили»: «Тварини – наші друзі», «Що таке «доброта»?», «Мій домашній улюбленець».

Добрі справи мають стати доброю традицією, яку потрібно підтримувати і зробити кредом свого життя кожному громадянину нашої Батьківщини. Діти запам’ятали,  що вони  разом із батьками повинні відповідати  за  тих,  кого  приручили. Не залишайтеся байдужими! Будьте добрими, милосердними!