СПІВПРАЦЯ З ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ПРОЛІСКА"

Громадська організація "ПРОЛІСКА"

МЕМОРАНДУМ про співпрацю

На початку грудня заклад отримав господарчі товари

Набори для укриття

У жовтні 2022 року заклад у рамках проєкту отримав Набори розвитку для організації дозвілля під час перебування дошкільників в укритті з іграшками, канцтоварами, розвиваючими іграми.

Тренінг для дітей старшого дошкільного віку "Мінна безпека"

В грудні 2022 року в закладі було проведено тренінг з мінної безпеки. Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та своїх дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними. Цього ж треба навчати і наших дітей.

В цьому нам допоміг інструктор ГО "ПРОЛІСКА" Артем, якій в цікавій формі розповів дітям про правила безпеки в умовах воєнного стану та показав цікавий мультфільм про хлопчиків, які завдяки знанням  правил мінної безпеки унікають всіх пасток підступних мін.

http://Мультфільми про мінну безпеку

Дитячі книжки

На передодні дня Святого Миколая всі вихованці закладу отримали дитячі книжки в межах проєкту організації  "Save the Children"

Набори раннього розвитку

В кінці лютого 2023 року  ДНЗ-ЦРД №30 "Мальва" отримав Набори раннього розвитку з розвивальними матеріалами.  До комплектів увійшли бізіборди, приладдя для малювання, настільні ігри, м’які іграшки, футбольні м’ячі та інші корисні речі, що можуть бути використані під час організації освітнього процесу в групах, та  допоможуть зняти психологічну напругу та розважити малюків.

Тренінг  для педагогів

В січні -лютому 2023 року 14 педагогічних працівників пройшли навчання на 2-е навчання з питань удосконалення роботи у кризових ситуаціях.